| Geantemir_Denys_2001 a întrebat:

Salut, cine imi poate spune si mie de ce imi cade netul de fiecare data cand intru in jocuri pe pc? Tin sa precizez ca eu am net pe telefon mereu fara nici o problema si, si pe pc am. dar doar pe Youtube, Facebook etc. doar cand intru in jocuri cade, ii dau un restart la pc isi revine. iar cand intru din nou in jocuri aceeasi poveste... credeam ca am eu probleme virusi sau ceva. dar nu. mi am schimbat si windows ul si la fel face. si nici flod nu mi am luat de la nimeni. am net de la RDS-RCS. si desigur cand i am sunat au zis ca nu e nimic la net. si este adevarat. deoarece eu nu am net doar atunci cand intru pe jocuri din calculator... stiu este cam inexplicabil ce mi se intampla. dar numai pot. vreau sa rezolv cumva.

1 răspuns:
| David_Antonio_1994 a răspuns:

Ia-ți un PS4, vinzi CD-ul de la Overwatch, PvZ, ce jocuri mai ai tu acolo, le cumperi pentru. PS4 și gata. Sau cumpără-ți alt Personal Computer