| Crasivaea a întrebat:

1.Hei,hei hei, dupa parerea voastra cine e mai bun FCB sau Real Madrid.Argumente
2.Cine e mai bun C.Ronaldo,Neymar,Messi.Deasemeni argumente.
Funda, cine argumenteaza cel mai bine :*:*:*

Răspuns Câştigător
| lBroken69 a răspuns:

Real Madrid.
Datorită valorii lotului, palmaresului pe care îl are, mult mai bun ca al Barcelonei.Investiţiile majore ce se fac la club.

2.Ronaldo şi Messi sunt egali, un pic e mai bun Ronaldo, dar nu cu mult.
Messi are 4 baloane de aur, Ronaldo 3, aici merge către Messi balanţa.
Mă rog, Ronaldo a jucat la 4 cluburi până acum, unde a avut performanţe mari, şi încă are.

Fundă?

3 răspunsuri:
| desteptu300 a răspuns:

Fcb