| Corsi a întrebat:

1. Salut, azi ( luni ) am inceput sa fac sala sa slabesc, inainte de slabire am facut 2 luni jumate masa musculara, se vede cat de cat diferenta. Sa revenim la slabire, e bine daca fac 3 zile definire, o fac pentru ca slabesc mai repede si ar arata si muschiul mai bine 2 zile pe saptamana cardio a cate 60-90 minute, ar veni 15 minute exercitii cardio - stretching, 15-20 banda, 15-20 bicicleta, 15-20 minute abdomene, sau sa fac 4-5 zile exercitii piept-biceps, etc cum aveam la masa musclara, dar sa le fac pentru definire si dupa ce termin sa fac la final 30 minute cardio, cum ar fi mai bine.

2. Despre alimentatie am eliminat sucu,cafeaua, ciolocata ( foarte rar o sa mananc ) si alte alimente nesanatoase.
Am introdus in alimentatie oua fierte, piept de pui, orez, mai mult pilaf de orez, ciorbe, 1-2-3 felii de paine / masa, salata orientala ( cartofi ), salate + am inceput sa beau mai multa apa, inainte consumam aproximativ 1.6 litri pe zi, acum consum cam 2.3 litri.

3. E adevarat ca dupa ce fac sala nu trebuie sa mananc cateva ore, am inteles ca daca mananc tot ce am facut la sala a fost in zadar. Astept raspunsuri serioase la aceste 3 intrebari.

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

1. ce rahat de posirca de 2 bani ai scris acolo ma? 20 minute abdomene? 4-5 zile piept-biceps? esti cocalar? atat? 2 grupe de cocalar?

cocalarule.

2. cafeaua e buna pentru sport. cocalarule de ce nu stii asta? si ciocolata e buna, mai ales daca e peste 75% cacao. cocalarule stii ce sunt alea fibre? ciocolata are fibre de calitate, dar trebuie sa fie neagra (adica dark,, extra cacao)

3.esti cocalar prost. dupa sala ai muschii extenuati, rupti de la antrenament (adica microfisuri). alea se umplu cu proteina ca sa creasca. deci nu mananci cateva ore INTRI IN CATABOLISM. adica TOT ce ai facut TE P**I pe ea de sala.

tu vrei sa slabesti si bagi orez, ciorbe, paine, cartofi in tine? bravo, esti un geniu.

scurt si la obiect: esti un cocalar daca zici ca lucrezi doar piept si biceps
esti prost ca ai gandit asa idiotenie infecta de program. cu ala o sa ai rezultate la sala cam cum are Salam cantand death metal.

cu asa cunostinte de alimentatie mai bine te duci la master chef, sa radem si noi de tine.

baiatule, fara misto: PUNE MANA PE INTERNET SI DOCUMENTEAZA-TE CA ESTI PE LANGA. incepe prin a face toate grupele musculare. cocalarule.

| Corsi explică:

Eu iti spun sa inveti sa scrii corect din punct de vedere gramatical, esti un ratat infect total pe langa, esti asa de prost incat nu ai vazut ca am scris "etc" acolo erau celelalte serii spate triceps, umeri trapez, picioare.