| Dannjkl a întrebat:

A folosit cineva produse Pharma-gen.com?

Răspuns Câştigător
| RaduFit a răspuns:

Am folosit eu susta si hgh de la firma Pharma Gen si sunt foarte bune. Am facut si test de sange la hgh si este foarte bine dozat. Daca doresti sa te convingi sunt teste rapide pe internet pui cu pipeta steroid sau daca e oral bagi o pastila in acea solutie si se coloreaza solutia care i verifici pe un tabel si trebuie sa coincida cu produsului care l-ai achizitionat.

| Dannjkl explică (pentru RaduFit):

As vrea sã vã intreb în cazur acesta dacã pot sã am încredere in Oxandrolone de la Pharma Gen si dacã este pur.

| RaduFit a răspuns (pentru Dannjkl):

Eu ce pot sa iti spun susta si hgh care le-am luat eu personal au fost foarte bune, am facut si analize de sange si au fost ce trebuie si in analize

| shaldark a răspuns (pentru Dannjkl):

Ai vreun update?

| BBB1923 a răspuns (pentru RaduFit):

Poti sa imi lasi un nr de tel sau cumva cum sa luam legatura, Ca daca ai gasit ce trebuie inseamna ca nu dupa site, ca tot ce am gasit numai fake ..mersi si astept un raspuns mersi.

5 răspunsuri:
| GaitaCristian a răspuns:

Mi-a venit azi comanda de Anavar de la firma asta, achizitionata de pe steroizi.com. Ai ceva update-uri care sa ma ajute si pe mine? E legit Pharma Gen? Sper ca n-am dat banii pe niste porcariilaughing