| PrinceOf a întrebat:

Am 14 ani si 1.66 fac 1.70 pana in vara..in vara vreau sa merg la sala cu niste prieteni, in vreo 3/4 luni pun ceva pe mine? Deja am putin piept si musculatura la brate. Nu astept raspunsuri in care sa ziceti ca sunt prea mic pentru sala sau ceva de genu

Răspuns Câştigător
| RevolutionX a răspuns:

Poti sa pui masa musculara in 3/4 luni, dar nu foarte multa.E foarte bine la 14 ani sa faci sport. Succes in continuarewinking

2 răspunsuri:
| dragonu35hp a răspuns:

Normal ca pui muschi pe tine, depinde cat de ambitios esti la sala si ce efort depui.

| Madalin01 a răspuns (pentru dragonu35hp):

Bineinteles ca poti merge la sala, si poti pune masa musculara pe tine da exista sansa sa nu mai cresti, si esti cam mic la inaltime