| Zellen a întrebat:

Am inceput sa am celulita. Daca merg la aerobic pot sa scap de ea..pana in vara? Sau ce pot face? happy

Răspuns Câştigător
| AlinaKitty1230 a răspuns:

Buna! Ca sa scapi de celulit nu trebuie doar sa faci sport, ci sa mananci si sanatos sa ti o dieta. Daca faci sport si nu te abti de la mancarurile nesanatoase degeaba. Unul dintre sporturile care slabes cel mai mult si care '' te scapa de celulita '' este tenisul de camp si voleiul.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ra_9139 a răspuns:

Sa incerci sa mananci mai putina paine si mai ia si cate o gura de salata din cand in cand. Foaia de salata din din BigMac nu se pune... Pentru mai multe sfaturi privind nutritia ma poti contacta.

| Ra_9139 a răspuns (pentru Ra_9139):

Raspunsul e doar in spirit de gluma! Mult mult sport iti recomand! Spor!