| 1AlexS a întrebat:

Am de cand sa imi cumpar o centura de slabit u-slender combinata cu exerciti abdominale si cu "mai putin mancat" gen fara paine,dulciuri si sucuri.
Stiu ca o sa ziceti despre "SPORT" dar chiar nu imi permit sa fac sport! Dau funda celui ce ma lamureste, multumesc!

Răspuns Câştigător
| DisturbeDd a răspuns:

Am si eu o centura din asta, nu pot sa zic ca face minuni insa la mine se vede ceva de la ea, exercitii pentru abdomen si ceva cardio

1 răspuns:
| 1AlexS explică:

Imi poti da facebook-ul tau. vreau sa mai intreb unele lucruri!