| Cr7adi a întrebat:

Am 16 ani fac sala de 1 luna spuneti-mi ceva exercitii ca sa scap de fund.Am facut fotbal si mi s-au ingrosat picioarele,am muschi pe picioare dar si un strat consistent de grasime. Acest lucru face o disproportie intre cum arat sus mai slab si jos gras, de aceea am inceput sala sa imi fac un corp frumos.In acelasi timp nici tractiuni nu pot face ca grasimiea nu ma lasa sa ma trag.
Cine imi da raspunsuri bune FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Pai :

- cardio dupa fiecare antrenament la sala
- alimentatie corespunzatoare ( nu aberatii de genul multe fructe si legume, nu mai manca dupa ora 18 sau alte tampenii )

http://www.getfit.ro/......abire.html