| ExtremeSkateboarding a întrebat:

Bună am skate Sportmann am rulmenti ABEC 7 si il am doar de o zi ieri am vrut sa dau ollie prin parc si mi-a alunecat skate-ul as vrea sa stiu de ce aluneca cand vreau sa dau trick-uri e din cauza rulmentilor? imi trebuie ABEC 5 sa nu mai alunece? astept raspunsurile voastre multumesc!

1 răspuns:
| ElGreco21600 a răspuns:

Dunno, dar oricum nu cred ca ar fi de la rulmenti... Eu am Speed Demons Goon cu rulmenti ABEC 7 si pana acum nu mi-a alunecat la ollie.