| XnameX a întrebat:

as vrea sa am un fund tonifiat si sexy. am ceva celulita intr o luna.as vrea un set de exercitii nu doar exercitii asa.ca asa mai stiu si eu cate ceva insa nu prea stiu sa le combin.
tin sa precizez ca sunt foarte slaba am vreo 42 de kile insa vreau ceva eficient
dau funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci,dai din buci pana nu mai poti, zi lumina dai din buci.LOL. https://www.youtube.com/watch?v=az5CgLllT7c

| bhjzhjxfgskjz489739035 a răspuns:

Pai daca vrei neapatat, desi nu cred ca ar fi cazul... laughingwinking dimineata bei un pahar cu apa, faci exercitiile de dimineata..gen fandari, flotarithinking stii tu si incerci sa mananci cat mai multe salate si chestii verzi(mai sanatos, mai putina carne)laughingwinking