| Dalia5didi a întrebat:

As vrea sa stiu un site de pe care sa fac exercitii pentru tonifiat si sa pot face acasa fara vreo aparatura (as vrea sa stiu daca ati mai incercat ) nu vreau sa fac ceva inutil vreau sa stiu sigur ca merge. Dau si funda :*

Răspuns Câştigător
| JustInsane112 a răspuns:

Tonifiat ce muschi? Exista o grămadă de exercitii pe care le poti face acasa pentru orice muschi. Depinde de tine ce muschi vrei sa lucrezi. Astept sa-mi zici ce parte vrei sa tonifiezi.laughing)

| Dalia5didi explică (pentru JustInsane112):

Pai tot corpul adica vreau sa am un corp echilibrat vreau sa lucrez tot corpul intelegi?

| Dalia5didi explică (pentru JustInsane112):

Multumesc frumos si asa cum am zis ai si funda de la mine merci mult :*