| xEndlessLove a întrebat:

As vrea sa ma uit si eu diseara la meciul dintre Steaua si Vaslui. Dar problema este ca nu am Digi. Si numai acolo este transmis meciul. As dori si eu un link in care as putea viziona meciul online pe pc. Multumesc frumos; x dau funda; x!.

Răspuns Câştigător
| Fridăm a răspuns:

Nu prea te pot ajuta, am accesat n link'uri până să dau de ceva convenabil, şi acela mergând cam sacadat, dar tot mai bine decât nimic. Eventual mergi la o prietenă şi vă uitaţi împreună, sau roagă pe cineva să te ţină la curent cu scorul dacă tot nu găseşti nimic. Poate ai noroc şi dai peste un chat, ceva, prin care să afli ce se întâmplă, eu am cam avut ghinion aseară...şi un car de nervi. Baftă!

6 răspunsuri:
| Fridăm a răspuns:

Aseară am avut aceeaşi problemă. Am căutat o juma' de oră o porcărie de site pe care să pot vedea meciul, din lipsa Digi-ului la TV şi l'am găsit abia pe la jumătatea meciului. Încearcă să cauţi din timp pe site'uri oficiale, găseşti acolo multe link'uri. Poate îţi va spune să instalezi un plug'in necesar pentru a te putea uita, deci începe de pe acum să cauţi.

| xEndlessLove explică (pentru Fridăm):

Asta si fac. M-am gandit si eu ca daca vreau sa uit la meci diseara, trebuie sa caut pe un anumit site unde este transmis live. Si pana acum nu am gasit nimic sad.

| xEndlessLove explică (pentru Fridăm):

Nu-i nimic. Voi gasi eu o solutie. Si nu voi permite sa pierd acest meci. Multumesc!

| Fridăm a răspuns (pentru xEndlessLove):

Nu prea te pot ajuta, am accesat n link'uri până să dau de ceva convenabil, şi acela mergând cam sacadat, dar tot mai bine decât nimic. Eventual mergi la o prietenă şi vă uitaţi împreună, sau roagă pe cineva să te ţină la curent cu scorul dacă tot nu găseşti nimic. Poate ai noroc şi dai peste un chat, ceva, prin care să afli ce se întâmplă, eu am cam avut ghinion aseară...şi un car de nervi. Baftă!

| Lucian4 a răspuns:

Multe tv online merg cu browserul internet explorer si sa ai instalat plug in SopCast. sunt mai multe site-uri de pe care poti viziona aici. de ex http://digionline.tv/romanesti/digi-sport/

| iasmina6354 a răspuns:

Buna!
Eu m-am uitat pe http://voyo.ro/product/canale/5133-sport-ro si cauti acolo in dreapta meciul.
Funda?

| xEndlessLove explică (pentru iasmina6354):

Nu vreau pe voyo, pentru ca trebuie sa imi fac cont.