| UnOmCuCaracter a întrebat:

As vrea sa stiu la ce preturi as putea gasi lemn pentru arc cu sageti, ma gandesc la un longbow...Preferabil in Transilvania ca sa nu coste transportul prea mult! Va multumesc!

2 răspunsuri:
| tracicus a răspuns:

Au taiat ungurii toata padurea la voi? rolling on the floor eu sunt de la tara, din ardeal si de cand eram mic imi faceam arcuri, cu timpul le-am perfectionat.Ce trebuie sa faci e sa mergi in padure si sa cauti un "lemn de corn"!

| UnOmCuCaracter explică (pentru tracicus):

Http://www.romanialibera.ro/......18996.html

CITESTE si raspunde-ti singur. /:) Primaria e corupta, pana in varful pixurilor cu care scriu.