| anonim_4396 a întrebat:

M-ar interesa sa cumpar o camasa mai lunga, gen rochita, in carouri, si as vrea sa stiu unde as putea gasi asa ceva in Timisoara? Si daca stiti si cam pe la ce preturi sunt?

3 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Uite un site unde gasesti:http://www.envy.ro/......Bear-10627 si zice si in ce magazine sunt acele produse.

| camelia1812 a răspuns:

Nu sunt din tm dar si eu mi-am cumparat ceva de genul asta si a costat 55 lei +o curea :X

| zuzulici a răspuns:

De ce nu cauti pe net? nu trebuie sa fie neaparat din timisoara si platesti 10 lei in plus doar
:*:*