| Inventator a întrebat:

DAU FUNDA! cine imi spune cat de groase trebuie sa fie cele 2 limbi de la longbow... daca puteti sa imi aratati o poza cu masuratorile necesare unui longbow ...si as mai dori sa stiu unde pot gasi lemn de nuc negru si niste stafete pentru un recuver sa nu fie din lemn de brad. ceva de esenta tare sau un magazin specializatDAU FUNDA!

1 răspuns:
| Lapusneanu a răspuns:

Ma intereseaza si pe mine. Daca afli raspunsul contacteaza-ma pe ppavelescu@ymail.com