| anonim_4396 a întrebat:

ce exercitii ar trebui sa fac pentru spagat?

Răspuns Câştigător
| Madalina_7770 a răspuns:

Buna, pentru spagat trebuie sa faci fandari laterale, fata si spate si incearca sa te fortezi putin si cand faci spagatul si te lasi in jos incearca sa te fortezi putin si usor, usor o sa reusesti sa il faci, si eu am reusit, mult succes! Fundabatting eyelashes?

1 răspuns:
| 12TeOdOrA12 a răspuns:

Salut! Pentru spagat ar trebui intai sa faci incalzire. Apoi multe fandari si sa te fortezi cate putin sa faci spagatul. Intr-un final o sa reusesti ( ca si mine big grin ) Bafta! Funda?batting eyelashes