| Zuzy244 a întrebat:

Vreau si eu exercitii pentru spagathappyFunda pentru cele mai bunawinking

1 răspuns:
| justmeraul a răspuns:

Pentru spagat: din pozitia "stind in fund", cu picioarele in fata si departate, te lasi spre fiecare picior, incercind sa atingi genunchii cu barbia, incerci sa te lasi in fata astfel incit sa atingi solul mai intii cu barbia, apoi cu pieptul, in timp ce iti tii talpile cu miinile. Indicat e sa te ajute cineva (impinsul de la spate