| mary2mary a întrebat:

TPU! As vrea niste exercitii pentru spagat! Funda!

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Incearca sa executi cat mai multe exercitii de stretching si cat mai corect iar in timp vei putea executa si sfoara.Succes!

| Andrei_Rusu_Andrei_1990 a răspuns:

Cati ani ai? inainte de a face cat mai multe exercitii de stretching trebuie sa faci o incalzire foarte buna a membrelor inferioare, dupa care sa te apuci de acele exercitii, altfel pot aparea intinderi, si dureaza ceva timp recuperarea.
daca ai nevoie de ajutor nu ezita sa ma contactezi pe site sau forum