| Anytsa a întrebat:

Hei ce exercitii pot face si eu pentru spagat si pentru sfoara?

Răspuns Câştigător
| Iulia_6898 a răspuns:

Buna! lucreaza mult pe fluturasul.adica stai in fund si iti unesti talpile iar apoi le lipesti de tine(in acelasi timp si ele sunt lipite)
si fortezi bineinteles se lucreaza 2 saptamani sau o saptamana intens ca sa reusesti si cum ziceam incerci sa lipesti genunghii simultan de podea.indicat este sa se urce cineva pe ei este dureros la inceput dar apoi trecewinking Si nu uita incalzirea cel putin 10 min sa faci incalzire pentru spagatul si sfoara

3 răspunsuri:
| mara_9541 a răspuns:

Acestea sunt niste exercitii trebuie doar sa faci antrenament sa reusesti sa le faci corect.

| Anytsa explică (pentru mara_9541):

Fac un antrenament desigur, antrenorul mi-a zis sa mai incerc acasa, dar nu prea reusesc.Ma gandeam ca exista ceva exercitii ca sa imi permita sa fac corect.