| andrushk50 a întrebat:

Buna! Cum pot sa fac spagatul? La mine nu e problema cA nu ma lsa jos, e problema ca nu pot sa departez picioarele ca o linie dreapta. Cum pot sa fac sa le departez?

9 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ca sa faci spagatul bine ai nevoie de exercitii Ani de zile!
Nu poti face spagatul bine, de pe o zi pe alta...

| veronika21 a răspuns (pentru lpavel):

Pai avem una noi in clasa de 10 ani si are 25 de kg si poate! si sorumea are 7 ani si are 25 de kg

| lpavel a răspuns (pentru veronika21):

Da, dar cine stie de cati ani face exercitii de intinderi!
Apoi mai depinde si de persoane, unele sunt mai atletice altele nu...

| veronika21 a răspuns (pentru lpavel):

E increzuta clasei! mereu face spagatul si toti se strang in jurul ei si zic oau, flore, cum fgaxci asta?

| lpavel a răspuns (pentru veronika21):

Nu trebuie sa te complici cu asta, asa e toata lumea cand vede ceva nou, apoi se plictisesc daca nu le mai arati ceva nou si uita de tine sau de ce stii tu sa faci!
Deci peste cateva luni nu o sa mai fie in centrul atentiei doar daca nu mai nascoceste ceva, si astea increzute se c-am zbat sa ramana in centrul atentiei, dar cum am zis nu e cazul sa te iei la intrecere cu ea, nu are rost, probabil esti inca o copila, iar peste cativa ani vei intelege ca daca esti sportiva nu e totul in succesele vietii!
Dar daca totusi vrei sa fi si tu mai in centrul atentiei putin incearca sa faci altceva cu care sa atragi atentia celor din jur... Succes! happy

| veronika21 a răspuns (pentru lpavel):

Eu nu am nevoie de multe prietene. am 2 dar sunt bune.

| kzd a răspuns:

Nu il pot face toti, eu nu am putut sa il fac nici pana in ziua de azi. P.S Sunt baiat laughing.

| JustSmileK a răspuns:

Cu mult exercitiu, bineinteles! Nu se face hocus pocus laughing

| nimeni1234 a răspuns:

Da.și eu mă chinuiam. Uite-te la tutoriale pentru încălzire și după exersează în fiecare zi.