| anonim_4396 a întrebat:

fac sala de 2 luni am in jur la 58kg/170 sunt foarte fibrat, vreau sa cresc in masa musculara si m-am gandit sa imi iau GainFast, am un metabolism care arde foarte multe calori, mananc mult zilnic, mananc si paine multa si nu pot pune cateva kg in plus, ce parere aveti de GainFast?

2 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Este destul de bun dar idea e sa ai minim 5 mese pe zi bogate in proteine si carbohidrati.
-Proteine=carne,oua,lactate,mazare,soia etc.
-Carbohidrati=alimente obtinute din faina, cartofi, orez, dulciuri, fructe etc.

| Vasea96 a răspuns:

Da e bine dar sa nu bazezi doar pe GainFast, trebuie sa si mananci bine, trebuie sa iti faci un program de antrenament si sa inveti sa faci exercitiile corect ca sa nu te traumezi si sa primesti un efect maxim, la mine e la fel dar e vorba de genetica, cand am venit in sala aveam 55kg am inceput sa practi powerliftingul acum peste doi ani am 70kg, daca doresti te pot ajuta cu antrenamentul, pa pa sper ca ti-am fost de ajutorlaughing