| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Sunt fata, am 17 ani si am 1, 64. Mai am sanse sa cresc in inaltime? Daca da cat si cum?

5 răspunsuri:
| Tinna666 a răspuns:

Slabe sanse..eu am aproape 20 de ani si 1.57 inaltimelaughing
Am tot sperat sa mai cresc dar am ajuns la concluzia ca tocurile sunt prietenele mele cele mai bunalaughing

| Tinna666 a răspuns:

Bune*

| Armenianeek a răspuns:

Maxim 1,66.

| CulturismsiFitness a răspuns:

Este posibil dar nu garantez. Daca te-ai apuca de baschet sau vreun sport care sa favorizeze cresterea poate ca vei mai creste un maxim de 2...3 cm. Dar ast tine mai mult de Genetic si alimentatie.

| saftaiiustin a răspuns:

Nimeni nu stie cat va creste o persoana
plus ca nu conteaza inaltimea
Poti incerca sa joci baschet (cum zic majoritatea)

HAVE A NICE LIFE
+ FUNDA? =]]]]]]]]]]]]]]]