| ღdafina a întrebat:

Ajutati-ma va rog cu niste pronosticuri la urmatoarele meciuri :

Israel - Rusia

Belgia - Croatia

Bulgaria - Armenia

Serbia - T.Galilor

Irlanda de Nord - Luxemburg

Dar despre Romania cu Andorra? Credeti ca batem la 5 goluri? Help! Dau funda! :*:*

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Israel - Rusia 2
Belgia - Croatia 1 cu DNB
Bulgaria - Armenia 1
Serbia - T.Galilor 1
Irlanda de Nord - Luxemburg 1
Sincer n'am incredere in nationala noastra, dar merge un handicap -3
Ai ales niste meciuri foarte complicate, Bulgaria-Armenia, bulgarii astia sunt inconstanti. Poti juca handicapuri pe Portugalia, Italia, Spania, Polonia, au meciuri foarte usoare!
bft!

| ღdafina explică (pentru IndiferentXD):

Nu am jucat niciodata cu handicap... Abia m am apucat de pariuri...
Ce meciuri sa pun cu handicap? Imi explici te rog mai bine?

| ღdafina explică (pentru IndiferentXD):

Ce meciuri sa pun cu handicap? handicap -3 adica Romania va bate cu 3 goluri diferenta? Cat e cota asa? Multumesc pentru raspuns. :*

| IndiferentXD a răspuns (pentru ღdafina):

Pentru handicap -3 Romania trebuia sa bata 4-0 ca pariul sa fie castigator, la handicap -1 rezultatul trebuie sa fie 2-0, 3-1, etc. se poate pune handicap +1 ->adica in cazul nostru Romania- Andorra handicap +1 meciul incepe d l 1-0 pentru Romania, sunt multe pariuri tip handicap, pentru un incepator este destul de complicat! asta care ti l'am zis este cel mai simplu. sper ca ai inteles... cota pentru handicap -3 Romania este de 1.83 la bet365, la handicap -2 este de 1.33!
Pentru maine sunt ceva meciuri de handicap
Portugalia - Azerbaijan 1 cu H-2 cota 1.66
Polonia - Moldova 1 cu H-1 cota 1.72
Solvacia - Listenstaine 1 cu H-2 1.50
Italia - Malta 1 cu H-2 1.33
Nu le juca combinate... cel mai bine le joci single pe bilet. sau 2 bilete cu 2 meciuri!

5 răspunsuri:
| BoTa_Cristi_1990 a răspuns:

`1.-2
`2.-xpsf
`3.-1
`4.-12
`5.-1

| Cornel320 a răspuns:

1.Rusia
2.Belgia.
3.Bulgaria
4.Serbia
5.Luxemburg
6.Nu cred ca o sa ii batem cu 5-0, dar cred ca vom castiga la diferenta de min. 2 goluri.