| AnonimaZilei a întrebat:

Bună, TPU! Am 16 ani si vreau sa incep sa iau Lipo, pentru arderea grăsimilor, si faza asta ca, nu am voie să am daca nu am minim 19 ani, se intampla ceva cu corpul meu daca incep o sa iau de acum? Sper sa imi raspunda cei care stiu, multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Eu cunosc sportivi de 25 de ani care au ajuns la spital de la lipo, e foarte puternic.

Nu e mai simplu sa iei un lipotropic (carnitina). sau daca vrei neaparat arzator, sa folosesti hydroxicut?

| AnonimaZilei explică (pentru Cosmin86):

Multumesc mult, chiar făceam o prostie daca începeam să iau Lipo, o sa iau ceva care nu este chiar atat de puternic, multumesc mult

| Cosmin86 a răspuns (pentru AnonimaZilei):

Hydroxicut, animal cuts, on thermo cuts... toate sunt bune.

sau o carnitina (care e la jumatate de pret fata de cele de mai sus) te ajuta

| AnonimaZilei explică (pentru Cosmin86):

Multumesc mult pentru sfat

5 răspunsuri:
| ZGEBYUSMEXIMUS a răspuns:

E o prostie foarte mare ce vrei sa faci tu, daca ajungi la spital sau mori, se numeste darvinism

| Cosmin86 a răspuns (pentru ZGEBYUSMEXIMUS):

Stii macar despre ce e vorba? Zi firma care produce suplimentele lipo 6 (fara sa cauti pe google, daca se poate).