| Valentin_Berno_1997 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un stimulant pentru arderea grasimilor bun, poate sa ma ajute cineva, va rog eu frumos?

Răspuns Câştigător
| Freddie23 a răspuns:

Caută un burner de la muscletech... Îmi scapă numele acum, dar ăla cred că e cel mai bun, fiind bine echilibrat. Sunt și altele mai puternice dar riști inutil.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai in mod normal organismul ce arde? grasimii, nu exista pastile pentru arderea grasimilor, restrictia calorica slabeste nu aiureli de astea, vrei sasi maresti rata metabolica du-te si baga sprinturi 5 minute pe zi e mult 5 minute? sau 30 de minute de cardio

| Freddie23 a răspuns:

Varză, salată, apă chioară și abonament la sală. Altfel nu ajută nimic... Nu iei pastile și slăbești în canapea la TV

| Valentin_Berno_1997 explică (pentru Freddie23):

Stiu, fac sport si cura legume piept de pui tot frumos vreau doar sa ma ajute un pic pentru arderea grasimilor

| Freddie23 a răspuns (pentru Valentin_Berno_1997):

Caută un burner de la muscletech... Îmi scapă numele acum, dar ăla cred că e cel mai bun, fiind bine echilibrat. Sunt și altele mai puternice dar riști inutil.

| Valentin_Berno_1997 explică:

Nu doamne fereste fac si sport vreau doar unn stimulent sa ma ajute un pic, am cura fac sport alerg, cardio stiu si eu nu exista asa ceva sa stai si s-a slabesti fara sport doaresc doar o recomandare poate a folosit cineva si stie unul cat de cat bun care te ajuta pe langa cura/sport

| RAY a răspuns (pentru Valentin_Berno_1997):

Degeaba faceti sport daca bagati shorma apoi, pe naiba nu slabesti eu am dat 4 kg intr-o luna fara sa imi fie foame, fara sport, manci ca omul putin si sa fie proteine =tin de foame