| anonim_4396 a întrebat:

am 17 ani, 70 de kg si 1.77 inaltime si vreau sa ma apuc de sala, exercitii pentru incepatori as dori.. Am si putina burta si solduri, as vrea sa scap si de ele.

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Nu are rost sa copiez raspunsul, ci iti dau linkul >> https://www.tpu.ro/......rt-pentru/

acolo am scris ce trebuie sa faci in mod corect pentru a slabi rapid, chiar daca faci sport. M-am chinui si eu sa fac sport mult zilnic si tot nu slabeam pentru ca nu tineam deloc cont de celelalte chestii pe care le-am pomenit si explicat in raspunsul de la care ti-am dat linkul.
Sper sa te lamuresti, daca nu, ma mai intrebi.

Foarte bine ca esti ambitios si iti dai seama ce vrei sa faci cu organismul tau! Mult curaj si spor sa ai!;)