| HardcoreCountry a întrebat:

Am o intrebare cam complicata, dau funda!
Deci stiti ca noi in romania suntem cu 3 saptamani in urma cu wrestling-ul pe sport.ro. Asa a fost si anul trecut inainte de Wrestlemania 26 banuiesc, cum au facut cei de la sport.ro, au luat'o inainte cu wrestling-ul sau dupa Wrestlemania au continuat de unde erau inainte? Va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| paul21 a răspuns:

Urmatorul PPV dupa Wrestlemania 27 este Extreme Rules care se va disputa in Tampa Florida, pe 1 mai 2011.
Cu siguranta, Sport.ro nu va transmite live evenimentul, ci cu 2-3 saptamani dupa disputarea lui, adica pe 18 mai, dupa calculele mele. Asa ca va difuza show-urile (RAW si SmackDown!) care trebuiau sa fie transmise pana la Wrestlemania, in fiecare vineri, pana pe 20 aprilie, cand era normal sa difuzeze Wrestlemania 27.

Dupa 20 aprilie, se va relua programul obisnuit...

Eu nu inteleg un lucru, de ce Sport.ro transmite live doar Wrestlemania. Ar trebui sa difuzeze si celelalte evenimente live sau macar cu 2-3 zile dupa ce au fost tinute in S.U.A.

Asa a fost si anul trecut, si te asigur ca si anul acesta asa va fi.

5 răspunsuri:
| costin_8115 a răspuns:

Parca au continuat de unde erau inainte.eu asa imi amintesc big grin

| ÖpëиTPU a răspuns:

Cei de la sport.ro sunt in urma rau dar din cate stiu wrestlemania 27 va fi live pe sport.ro pe 4 aprilie.

| HardcoreCountry explică:

Paul21, nu isi permit cei de la sport.ro sa transmita PPV live, patronul MediaPro a acceptat sa plateasca pentru WMania live la noi. Cam aiurea sa dea WMania si pe urma sa vedem ce s-a intamplat inainte.

| eva9999 a răspuns:

Nici eu nu mai tin minte...

| Marcy12 a răspuns:

Cei de la sport.ro sunt in urma rau dar din cate stiu wrestlemania 27 va fi live pe sport.ro pe 4 aprilie.