| laurdlv a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare cum pot sa slabesc fara cura de slabire in o luna vreo 5kg astept sfaturi FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LucyDinamovista48 a răspuns:

Ba ai cum sa slabesti fara cura de slabire.Din potriva daca tii cura de slabire te ingrasi mai mult! ...deci uite`te nu iti spun sa mananci ce nu vrei.dar ar fi mai indicat sa mananci multe fructe, orez, paste fainoase etc..Si fa in fiecare seara o jumatate de ora, o ora sport[abdomene, genoflexiuni,.]Sau alta idee e sa mergi in fiecare seara sau cand ai ocazia la sala! A si dupa ce faci sport nu mai mancawinking. sper ca ti-am fost de folos!

1 răspuns:
| Rollwo a răspuns:

Nu ai cum sa slabesti fara cura si regim.E cam imposibil.Doar daca vrei sa alergi ca un cal toata ziua si sa faci dimineata, la pranz si seara 300 de abdomene. Sper ca te-am ajutat Laur, Bafta :-)!