| sebilici a întrebat:

caut si eu un shake, protein pentru marirea masei musculare nu gainere din alea care contin 30 la suta. ma gandeam la cele care contin 80 la suta proteine pentru masa musculara. De asemenea am 1.65, 64 kilograme. Am mai facut sala dar m-am lasat si mi-a aparut burta si vreau sa reincep sala dar odata cu asta sa iau si proteine, acele shakeuri si vreau sa imi recomandati ceva calitativ si efficient. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sebilici explică (pentru FitMonkey):

Mi s-a mai recomandat produsul asta... e bun?

| xCrazyWolf a răspuns (pentru sebilici):

Da, este de la o firma foarte buna, si eu ti-l recomand.

5 răspunsuri:
| MassEffect a răspuns:

Http://www.pronutrition.ro/produs.aspx?pID=57&cID=115&dID=0&bID=0 un produs destul de bun cu 42 g proteine si doar 11 g carbohidrati.

| FitMonkey a răspuns (pentru MassEffect):

Produs cu absortie lenta, se consuma inainte de culcare.

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru MassEffect):

Este cu absorbtie lenta deci nu are ce face cu asta decat noaptea. http://www.megaproteine.ro/Proteine/ O gama variata de suplimente cu 70-80% proteina.