| MihneaCaatalin a întrebat:

Cum imi pot face patratelele mai vizibile? Am o dieta buna, mananc mereu sanatos, nu am grasime deloc. Cand ma incordez sa vad putin, dar foarte putin. Cum pot face sa se vada mai bine, nu vreau ca unii ce lucreaza de ani de zile, ci cat pentru un baiat de 11 ani big grin. Ce imi recomandati sa fac? Cel mai bun raspuns care ma ajuta sa le fac vizibile cat mai repede Funda!

Răspuns Câştigător
| edyBit a răspuns:

Banuiesc ca nu mergi la sala la vasta de 11 ani. incearca alte tiprui de abdomene nu doar cele clasice
Ai mai putea incerca sa incluzi in dieta ta mai multe proteine asta ar ajuta sa iti dezvolti masa musculara
Si incearca sa faci si muschi adbominali pe partile laterale iti iei doua gantere si te balansezi in stanga si in dreapta daca nu ai gantere poti incerca cu doua bidoane de apa umplute pe jumatate sau depinde de forta ta. Cauta pe youtube ca sunt multe videoclipuri
Orcum recomandat nu este sa te fortezi asa mult la o varsta asa inaintata
Multa bafta!