| zUtteX a întrebat:

Cum pot sa-mi maresc increderea in mine, la meciuri (fotbal) tremur tot si nu stiu ce sa fac si cand vine mingea la mine ma intimidez. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| TaKeNN a răspuns:

Fii tu insusi nu tine cont de ce zic altii, invata sa devii curajos.

Răspuns utilizator avertizat
| Kittler a răspuns:

Eu zic in mintea mea injuraturi si chestii de genul, incearca sa fii dur si sa te bagi cu sutu cu nervi, asa se intimideaza adversarii

| CounterColy a răspuns:

Ai incredere in tine nu te mai gandi la lumea de langa tine si sa fii dur sa sa-i poti dobora sa le fie frica de tine si cum spune Kittler mai gandeste-te la altcvsi sa fii puternic si curajos. Sa fii sigur pe tine.