| AlexandrucelMicUt a întrebat:

Buna TPU cum sa fac patratele? Am 16 ani si am numai 2 patratele dar nici alea nu prea se vad! vreau sa fac 6 patratele dar sa se vada! Cum pot sa fac 6 patratele intr-o luna sau doua! Dar am sa ma tin de ele! spuneti-mi cum sa fac ca eu sa am 6 patratele intr-o luna sau doua!

Răspuns Câştigător
| Mihaigame13 a răspuns:

Buna. Ca sa ai asa-zisele patratele presupune mai intai de toate o alimentatie echilibrata si sa nu te abati de la program. La inceput va parea greu, dar daca te motivezi vei avea rezultate... Infine. Uite un program bun
http://m.youtube.com/watch?v=8e59i4S9psw -- acesta il faci timp de o luna
http://m.youtube.com/watch?v=44mgUselcDU -- iar acesta a 2-a luna.
Incearca sa faci un antrenament de 4 ori pe saptamana. Dupa cele 2 luni iti vor aparea patratelele 90% daca te tii de program. Bafta!

2 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Patratelele se fac din alimentatie si cardio.

| Violetddm18 a răspuns:

Trebuie sa faci mult sport si sa tragi de,, fiare" sa faci sport flotari abdomene mai ales sa te lasi dde mancat multe dulciuri si mancare nesanatoasa le poti consuma dar mai rar. sper ca te-am ajutat. funda