| Izabella37 a întrebat:

eu voi implinii pe data de 26 Octombrie 13 ani si vreau sa stiu daca eu stiind sa inot cam prost as putea sa incep sa imi perfectionez inotul si sa fac inot de performanta?

Răspuns Câştigător
| sparkY5200 a răspuns:

Practica inot, invata tehnici noi, si da daca te straduiesti o sa ajungi la perfomante.

3 răspunsuri:
| Catabtr23 a răspuns:

Poti, daca ai vointa.

| Victoria009 a răspuns:

Desigur ca poti, numai ca trebuie multa silinta, in rest totul e posibil.Succes.

| Chelariu_Maria_1995 a răspuns:

Se poate dar trebuie sa încerci pana cand ajungi la primul nivel, după aia te vei obișnuii si vei fii expert!