| Deniiiiiiiiiiii a întrebat:

Fac cardio si fitness, dar nu stiu cum sa-mi fac un program bun.De cate ori pe saptamana trebuie sa lucrez abdomenul si picioarele? Sau in ce zile? Mentionez ca merg in fiecare zi la sala si stau cate o ora.Si cum pot avea un abdomen plat? Nu am asa multa grasime pe abdomen.Nu ma infometez dar nu mananc nici mult. Dimineata mananc o omleta,cand vin de la scoala mananc cartofi fierti sau la cuptor cu carne de pui, iar cand vin de la sala mananc peste(sardine).E bine asa?happy

Răspuns Câştigător
| firelord66 a răspuns:

Abdomenul maxim de doua ori pe saptamana si picioare e ok daca faci 1-2 de doua ori pe saptamana. E bine ca faci cardio. Repetarile sa fie multe pana simti ca te arde la abdomen sau ori ce altceva

1 răspuns: