| Zdgi a întrebat:

Bună TPU.
Oare acest produs ma ajuta sa mă ingras a incercat cineva?
Vitamine pentru ingrasare rapida + proteine pentru ingrasat + complex carbohidrati carbo plus.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vitaminele NU ingrasa, doar mancarea ingrasa!

| Lupică27 a răspuns:

Nu, ca sa te ingrasi va trebui sa consumi mai multe calorii decat de obicei, ce numar de calorii doar tu va trebui sa afli, cat consumi acum si cat va fi nevoie sa mai adaugi.
Cel mai bine e sa vorbesti cu un nutritionist, dar daca ai o varsta frageda eu zic ca oricum nu are rost sa iti bati capul cu asa ceva, bucura-te de copilarie mai tarziu o sa-ti fie dor de ea.

| SkandallKamataru a răspuns:

Invata "calories in, calories out" si o sa intelegi cum sa te ingrasi si cum sa slabesti.