| Renesmee456 a întrebat:

sunt clasa a 9 a si fac handball.dar in orasul in care stau nu se face la nivel de performanta asa ca de la anul vreau sa ma mut in baia mare unde sunt multe echipe? Credeti ca este prea repede sa ma mut singura de la anul in alt oras pentru a face sport de performanta sau sa raman acasa? Sunt curioasa ce parere au alti oameni(sa explicati opinia(

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este devreme pentru a face sport de performanta, banuiesc ca ai acum 15-16 ani.

| deadlykiss a răspuns:

Pai si parintii tai nu nimic de zis? Adica ei ce parere au? Ca banuiesc ca ai nevoie si de ajutorul lor si acceptul lor. De mica nu esti prea mica, ca nu este bau-bau pe strada in Baia Mare. Iti recomand sa stai eventual in gazda, poate ti-ai gasi o doamna care sa iti gateasca si asa. Discuta problemele astea cu parintii tai, nu cu noi happy