| Ene_Tudor_Vlad_1995 a întrebat:

am o intrebare. Eu nu stiu ce sa imi iau : longboard sau penny board? Vreau sa stiu ce este mai bun, si imi ziceti de ce longboardul este mai bun ca penny boardul sau invers. Cel mai bun raspuns primeste funda.

2 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Penny board. daca vrei sa devi un vitezomanlaughing

| Mrr2000 a răspuns:

Apf, am penny, am long si am si placa. Depinde de tine. Pe longboard trebuie sa ai mai multa îndemânare decat pe pennyboard. Dar penny -ul e de viteză, cumpara-l doar daca stapanesti viteza 100 %