| Hilde31 a întrebat:

Am inceput sa fac sport la sala:Kangoo Jumps, Abs&Booty si pe aparate deoarece doresc sa slabesc 8kg ca m-am cam ingrasat in ultima perioada.Folosesc cu 30min inainte de antrenament Carnimax2000 dar acum simt ca nu isi mai face acel,, efect" de energie.Pe cantar nu am dat jos nici un kg dar fizic se vad mici imbunatatiri, am 1.68m inaltime si 63 kg. Imi puteti recomanda un alt FatBurner care si-ar face mai mare efectul? In octombrie merg intr-o tara exotica doua saptamani in concediu si nu as vrea sa arat ca un balon..Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu poti forta corpul sa slabeasca si inca 8kg tu isi dai seama ce impact are asupra organismului intra automat in criza numai vorbesc ca aia 8kg vor vi muschi nu grasime, pentru a elimina grasime trebuie facut astfel
1 evitat carbohidtrati rai mai jos isi voi da un site acolo scrie ce ai voie sa manci si ce nu
2 trebuie sa faci culturism de ce? simplu muschi trebuie antrenati pentru ca vom avea o dieta high carb, nu vom fi niste slabonagi si vom avea un corp de muschi nu grasime sau piele si os ceea ce e urat
deci combinate cele doua cultturism si cardio, nu stiula ce sala mergi da si acasa poti slabi sincer, alt secret nu cantitatea de efort conteaza stiintific vb 4 minute pe zi de cardio e suficient sau 20 de minute fi atenta
alergi maxim un minut pauza 10 secunde alergi inca un minut la maxim pauza 5 secunde si tot asa
daca alergi o ora corpul se va adapta, daca ridici 5 kg muschi se vor adapta pentru ca asa e organismul, totul sta in a mari mereu ceea ce faci nu a scadea sau e face la fel, acasa poti slabi cat vrei tu isi garantez eu dupa 30 de minute de insanity nu o sa mai ai tu chef de sala garantat pierzi cat dintr-o ora de alergare vb serios, daca vrei poti si dansa si slabi am acolo tot felul de programe
http://adio-grasime.ucoz.ro/......15-08-21-1

te rog multa elimina zaharul,painea,fast food,cartofi prajiti,niciodata sa nu te infometezi,nu evita grasimile naturale si bune,mezeluri,dulciuri, sucuri, nu exista sucuri naturale in comert doar apa cu zahar, apa plata e ok sau apa de la robinet, asta nu-i dieta e ceva ce vei putea urma pana la moarte

5 răspunsuri:
| lovee2015 a răspuns:

Prostiile alea nu au nici un efect, trebuie doar sa mananci mai putin si sa exersezi mai mult.

| Hilde31 explică (pentru lovee2015):

Fac treaba asta dinainte sa apelez si la Carnimax. Si nu vad rezultate... cu acea fiola de Carnimax zilnica transpir mai mult sa sala si rezist mai mult la efort fizic. Nu stiu ce as mai putea sa fac sa slabesc. Am si un program in ture la servici si nu pot manca la ore fixe.

| RAY a răspuns (pentru Hilde31):

Transpiratia nu topeste grasimile doar te deshidtreaza, e doar un efect placebo, daca vrei poti sa faci efort cat vrei tu

| Hilde31 explică (pentru RAY):

O solutie ar fi?

| RAY a răspuns (pentru Hilde31):

1 sa urmezi dieta de acolo, sa ridici greuati, sa faci insanity 30 care il am pe site sau sa dansezi, sa inveti karate tot cardio e, desigur insanity e nebune