| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU! Vreau sa ma duc la kickbox, si as vrea niste site-uri cu echipamente, daca se poate atunci nu foarte scumpe. dar sa nu se strice dupa cateva luni laughing. As vrea si niste sfaturi, daca e greu sau nu, etc. happy

4 răspunsuri:
| Denis_1041 a răspuns:

Pentru ce iti trebuie echipament din moment ce te duci la o sala acolo trebuie ei sa aiba aproape tot ce iti trebuie. si unele echipamente cat de cat bune sunt scumpe din cate am vazut decat sortu e in jur de 50-80 lei manusile sar de 2-3 milioane si sacu cam la fel... Si acum sa iti spun sfaturile da o sa fie greu daca mai esti si putin plinut o sa fie. dar trebuie la inceput sa faci cardio lovituri la sac sarituri cu, coarda si toate cele dar te ti mult de acest sport si ai inima si o barbie de fier poti ajunge la campionate bine asta iti va lua pe putin 4-6 luni si antrenament din greu ok sper ca te-am ajutat succes

| norby4u a răspuns (pentru Denis_1041):

Sunt echipamente, dar doar daca le cumperi tu, nu iti da sa folosesti. Nu sunt plinut, deci n-ar fi o problema marehappy Multumesc, si mai astepti si alte pareri.

| Denis_1041 a răspuns:

Ce sala mai e aia ca sa cumperi tu ca sa le poti folosi?

| Moldoveanu_Geta_1965 a răspuns:

Iti pot vinde eu echipamentul necesar. Este in stare perfecta