| Replica_Best_1992 a întrebat:

vreau sa ma umflu si eu putin in masa musculara pentru plaja etc. O luna sala + ce pastile sa iau? Nu ma intereseaza efecte adverse, o sa iau doar 30 de zile!

7 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Bagi danabol 30 de zile. si pe urma te uiti in chiloti sa nu mai ai nimic, o sa iti admiri proprii sani voluptuosi si organele la operatiile ulterioare. oricum in 30 de zile nu face diferenta.

| florynmondialul a răspuns:

Ce vrei tu nu se poate decat cu steroizi mai exact cu anapolon! dar acest steroid luat in exces este singurul care POATE PRODUCE cancer la ficat! sunt oameni care de la anapolon au pus in 2 luni si 20kg deci iti dai seama ce poate face, cu un regim alimentar bogat in proteine bineinteles!

ps:eu nu as baga asa ceva, dar daca tu vrei sa te risti fi sigur ca se va vedea pe tine!

| JohnnyBi a răspuns (pentru florynmondialul):

Cancerul e ultima lui problema. pana dai de dracu te mananca sfintii. pana la cancer mai are ginecosmastie, insuficiente hepatice, renale si multe altele. cand ajungi sa faci cancer esti fericit ca inca traiesti pe urma alorlalte

| florynmondialul a răspuns (pentru JohnnyBi):

A zis baiatul ca nu il intereseaza riscurile! eu i-am recomandat ceva sa se "faca" si el un pic! ce se intampla dupa... aia il priveste pe el!

| JohnnyBi a răspuns (pentru florynmondialul):

Sincer as incerca si eu un ciclu, dar fara prescriptii full de la un doctor nu bag nimic in mine.

| florynmondialul a răspuns (pentru JohnnyBi):

Du-te la un doctor sa iti faca un ciclu si il faci daca tot vrei sa incerci! macar sti o treaba, am incercat, am vazut cum este si gata!

| M3K4N0ID a răspuns:

Intreaba-ti profesorul de sport de la sala!