| fantimbaland a întrebat:

Am o intrebare pentrutoti sportivi {fotbalisti}care e cu c.ronaldo si care e cu l.messi dar si argumentati de ce

4 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Îl prefer pe Lionel Messi pentru talentul incredibil pe care îl are, dar mai ales pentru loialitatea față de FC Barcelona, unde joacă de la vârsta de 17 ani. Sunt sigură că nu se va mai naște unul ca el vreodată.
Numai bine!

| fantimbaland explică (pentru Diabolique):

Acum e si randul meu sa spun parerea eu il prefer pe lionel messi deoarece eu parca ma revad in ca si joc, dar pentru. ca e un jucator foate tehnic fara figuri si smecheri pe capul lui si e un baiat cu capul pe umeri care stie ce vrea de la viata pe cand, c ronaldo e un tip cu fite si fara pic de loialitate fata de clubu unde joaca.Nu pot spune ca nu e un fotabalist bun, dar totusi pentrumine e un ratat deci FORTZA MESSI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi pentru ca e cel mai bun jucator de fotbal din lume.

| AlexSadik a răspuns:

C.ronaldo pentru ca si datorita faptului ca le are cu picioru si loveste bine, ai vazut ce cosuri a dat cand a jucat cu Chicago Bulls? era in atac si baaaam a bagat un slam dunk si imediat a venit LeBron James si i-a dat knock-out straight face, idiot fotbalul nu e sport, cu totii dam cu bicioarele la chestii rotunde straight face si alergam ca retardatii