| raspunsul07 a întrebat:

Care este jucatorul vostru preferat in afara de MESSI si RONALDO?

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Inainte cand Messi si Ronaldo erau plozi si abia se lansau ii aveam favoriti pe Henry, Zidane, Del Piero, magicul Ronaldinho, R9 si muuulti multi altii, acum pe langa CR7 care tine fotbalul viu ar mai fi Haaland, poate si Mbappe ca sperante, deja nu mai sunt atatea talente cum era candva.

| Simpatic a răspuns (pentru Drimmero):

Ce sa mai zici de Roberto Carlos, Ronaldo,Rivaldo, Figo, Paolo Maldini, Fernando Hierro, Lothar Matthaus, Owen etc sunt multi si multi si alaturi de cei pe care i-ai spus tu in primele randuri cred ca exista cel putin 1-2 sau 3 mult mai buni decat Messi sau C.Ronaldo care au devenit niste branduri comerciale.

| Drimmero a răspuns (pentru Simpatic):

R9=Ronaldo grasu'
Owen? Mi s-a parut intotdeauna overrated, rudimentar cu foarte mult noroc, e un mister cum baiatul asta a luat balonul de aur in 2001, iar Henry care era un monstru ca fotbalist nu are trofeul ala, insa enigma asta va ramane nerezolvata. Atunci erau fotbalisti unul si unul in anii 80-90 si spre 2000, sunt contemporan cu generatia 90' si ma bucur ca am prins asa ceva, asa ceva nu va mai exista cum a fost atunci, fotbalul e in regres tot mai mult.

| raspunsul07 explică (pentru Drimmero):

Ai dreptate...In ziua de azi fotbalul a devenit un bussines, o spalare de bani si nu numai in Romania, ci in toata europa.

| DenqOO a răspuns:

Ronaldo

| Tkfus a răspuns:

Îmi plăcea la un moment dat Arda Turan, nu știu ce a pățit