| Khero a întrebat:

Care sunt cele mai bune exercitii pentru antrenarea muschiilor abdominali? Si in cat timp (aproximativ) arat asa zisele patratele?

6 răspunsuri:
| miuuuuxd a răspuns:

Buna!
Icearca asa ceva pentru rezultate maxime:
https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474
Mult spor!

| Cosmin86 a răspuns (pentru miuuuuxd):

Rezultate maxime? Vrei sa spui MINIME cu prostia aia de antrenament.

| Christchen a răspuns:

Daca faci serii de abdomene o sa vezi si rezultate, dar nu te astepta ca dupa 150 de abdomene a doua zii te trezesti cu un super abdomen trebuie sa te dedici si multa munca.

| Bulz_Ady_1995 a răspuns:

Trebuie sa faci 2-3 seri de abdomene, in fiecare zi..cate poti, urmatoarea zi faci cu 5 mai multe, urmatoara zi faci cu 5 mai multe..si tot asa

| ReeKooL a răspuns:

Abdomenewinking daca faci timp de 2-3 luni incepe sa se vada diferenta

| Cosmin86 a răspuns (pentru ReeKooL):

Abdomene = cele mai PROASTE pentru abdomen.

Exercitii cu adevarat bune: L-sit, ridicari de picioare din atarnat, aplecari la cabluri, crunch.