| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea mea este daca am 1.75 aproximativ, 14 ani si sunt baiat, ce exercitii trebuie sa fac pentru abdomen sa "fac asa zisele patratele"?
Sincer am ceva "grasime" pe abdomen dar nu excesiva, asa si asa.
Funda!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce legatura are abdomenele cu slabirea? tu ai deja acei muschi, cu toti le avem tu prin sport nu le dobandesti, si prin cardio, o dieta low carb, low fat, high proteine, culturism

| NellieLovett a răspuns:

Trebuie să faci multe abdomene și să ai un stil de viață sănătos.

| Marius352 a răspuns (pentru NellieLovett):

Zi-mi mai ''explicit''. Cate abdomene pe zi(aproximativ, asa)

| Prominence a răspuns:

Abdomene logic sau tractiunibla bara cu picioarele încrucișate