| vasculica a întrebat:

Buna TPU care sunt cele mai bune exercitii pentru a avea pătrățele.

7 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Ma prostutilor, cand vreodata o sa va intre in cap, abdomenele lucreaza doar muschiul, nu arde grasimea.
Abdomenul se face in bucatarie (alimentatie in caz ca nu ati inteles) nu din exercitii.

| Eastwood a răspuns:

Exercitii abdominale : la bara ridicarea picioarelor la 45 de grade.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lua dupa astia, abdomenele lucreaza abdomenul superior in special.
Uite aici niste exercitii foarte bune : https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474
Bafta

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ar fi sa o iei care sunt cele mai bune, ultimile din videoclip consider eu ca sunt cele mai bune

| Maravilla a răspuns:

Da-ti doua perechi de palme si sterge intrebarea.

| Micloș_Alex_2001 a răspuns:

Abdomenele happy