| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti de Otelul Galati [FCOG]! love struck

Răspuns Câştigător
| MerishorLoveGirl a răspuns:

Cei mai tari \m/
Sa spuna lumea ce vrea nu-mi pasalaughing
Poate nu au castigat niciun meci in UEFA Champions League, dar au luat Supercupa Romaniei, a jucat cu Mancester United si au pierdut totusi cu 2-0 in timp ce toti ceilalti credeau ca vor lua nu stiu cate golui, in timp ce Dinamo de exemplu a pierdut cu 3-0 din cate am inteles, dar asta nu mai stiu cand big grin
Poate ca n-au batut dupa cum am zis pe nimeni in Champions League, dar asta nu inseamna ca s-a terminat totul, pentru ca adaca stam sa ne gandim inca mai au meciuri happy
Plus ca in Liga 1 am castigat de mai multe ori la rand.
Trecand peste toate am o parere extrem de buna despre Otelul Galati:X

3 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Sunt campioni sa moara de ciuda ceilalti

| Razvan10z a răspuns:

Sunt campioni din cauza arbitrajului nati vazut in UCL siau luat bataie de la toata lumea

| adytza0700 a răspuns:

Cea mai tare. funda