| popmirgea1999 a întrebat:

Ce credeti?
O sa am gambe cat de cat frumoase pana la vara daca merg cu bicicleta, daca mai merg la un fotbal cu prietenii si daca vin pe jos de la scoala?
Cam in cat timp o sa am gambe de invidiat daca o sa am si o alimentatie sanatoasa?
P.S.: Mai fac o data la doua zile ridicari pe varfuri cu o gantera de 10kg si o sticla de apa de 2 L in ghiozdan

7 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Gambele crest foarte greu... nu stiu daca o sa vezi mari diferente chiar cu antrenamentul de care zici mai sus.

| Latinmoon a răspuns:

Cu siguranta vei avea un corp de invidiat! smug
Tine-o tot asa! tongue

| Hades98 a răspuns:

Stai usor. Daca mergi cu bicicleta faci mai mult femurali de cat gambe dar mna.
Si mersu pe jos?laughing
Asta oricine poate mai bine zis alergare
Si ridicari pe varfuri poti face si fara greutati poti scade greutatea si creste seturile happy
Enjoy!

| cosminjuve a răspuns:

Stai linistit si nu te mai chinui asa, gambele se fac extrem de greu si nu o sa le faci in niciun caza daca vi de la scoala pe jos, iti zic eu ce trebuie sa faci. Daca ai padure pe langa tine imbracate pentru taraiala si alearga de nebun prin padure numa in pante, si inca un lucru eseintial pentru gambe alearga mereu numai pe varfuri si o sa ai gambele frumosele asculta la mine.

| crystygye a răspuns:

Gambele se fac simplu. Urci si cobori scari zilnic. Efect garantat in timp.

| Dan_Adrian_1999 a răspuns:

Poate o sa fie ceva diferenta
BAFTA!