| Maria_4737 a întrebat:

Ce cura de slabire pot sa folosesc? da cea mai buna plizzz va rog

Răspuns Câştigător
| Bulinaaaaa a răspuns:

Pai daca vrei un regim personalizat, consider ca trebuie sa mewrgi la un medic nutritionist.
sfatul meu pentru tine este sa nu mai mananci dupa ora 6, sa bei 2 l de apa, renunta la paine, iar cu dulciurile mananca ff pusin. daca mananci fructe, renunta la ciocolata, iaurt simplu ( Zuzu co 0.1% grasime ) in loc de iaur cu fructe. uita de mancarea de tip fast-food.
Si fa sport cat de mult. depinde si in ce zone vrei sa slabesti.

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Regimul disociat sau dieta Montignac.Sunt printre cele mai cunoscute si mai ales eficiente.Sa nu uiti de sport macar putin.

http://dieta.romedic.ro/diete/Dieta_Montignac_0679.html

http://dieta.romedic.ro/diete/Regimul_disociat_0680.html

| HelpMeNow a răspuns:

Cel mai bine pentru slabit, este sa faci un sport : sala de fitness sau alergat pe stadion big grin, de obicei curele de slabit nu dau prea mult rezultate, e mult mai usor sa practici un sport, iar prin transpiratie slabesti big grin

| darksideofthemoon a răspuns:

Sa nu mananci nimic ce contine faina si zahar(paine, biscuiti, dulciuri etc.)winking

| Pysy_2965 a răspuns:

Eu nu pot gasi melodia miding sun sa o dowadez vreau sfat