| anonim_4396 a întrebat:

Ce exerciții știți pentru a antrena palmele? Adică nu degetele, palma. sa o am mai tare

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce, vrei să bati pe cineva?

| justanotheruser99 a răspuns:

Baschet. Ia-ți o minge si dribleaz-o. Așa ti se dezvolta musculatura palmei, totodată intarindu-se.

| vocea a răspuns:

Salut la mine palmele s-au intarit cand am lucrat; la betoane si caram galeti cu ciment toata ziua.
Am fost si la sala si nici unul nu avea palmele muncite asa.

| FaraNumePls a răspuns:

Buna, trebuie să iti faci un fel de masaj în fiecare zi. Trebuie să eviți muncile grele. Poți să te dai si cu ulei, merita încercat și ușor ușor o să îți treacă cam peste 2 săptămâni ar trebui sa îți revi si sa te dai si cu crema ( de care ai).
Succes!
Funda?

| anonim_4396 explică (pentru FaraNumePls):

Salut, pe mine nu ma doare palma sau nu m-am lovit la ea. eu doresc doar sa o întăresc, sa o am tare.

| Hades98 a răspuns:

Hahahahah, Du-te la tara 1 an si munceste, sa vezi bataturi dupa si palma muncita ce o sa ai laughing

| Nhamnhumhebhaaa a răspuns:

Wait whaaaaaaattt

| Richard01 a răspuns:

Omule,palmele nu te ajuta in caz de bataie, pumnul si picioarele.Nu stiu poate faci misto cu intrebarea asta.