| Alinaintreaba059 a întrebat:

Buna seara TPU!

Acum cateva minute m-am enervat foarte tare si nu stiu de ce dar mi-am dat 2 palme dureroase pe picior(m-a durut piciorul si palmele destul de tare dupa ce m-am lovit. Acum am palmele rosii si ma furnica iar pe picior se vad urmele de la palma. Intrebarea mea este. Este ceva grav? Palmele inca sunt rosii si ma dor foarte putin.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Data viitoare palmuieste-te peste fata.
Astfel nu se vor vedea urmele pe picior.

| sierra1 a răspuns:

"mi-am dat 2 palmi... Este ceva grav? P"

du-te la un psiholog, iți spune el

| Catrice a răspuns:

Din seria "ce face omul la plictiseala"...

| VoidEternal a răspuns:

Era mai grav daca te pălmuia altcineva. Macar in cazul asta aveai pe cine sa te superi. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e, dai în continuare ca să te calesti laughing alții își dau cu pumnul și nu se văita, și tu te vaiti ca ți-ai dat cu palmele laughing sunt sigur ca nu ai nici forța să te ranesti singur /singura.

| Genevaaa a răspuns:

O sa treaca e ceva de moment